JAUNUMI

Ventspils Mūzikas vidusskola būs droša vieta, kur skolēniem attīstīt savas prasmes

Pēdējo nedēļu laikā mediji vairākkārtīgi piesaukuši valsts Ventspils Mūzikas vidusskolas vārdu saistībā ar iespējamo korupcijas skandālu jaunās Mūzikas vidusskolas un koncertzāles “Latvija” ēkas būvniecības kontekstā.

Mūzikas vidusskolas direktors Andris Grigalis vērš uzmanību, ka neviens no skolas personāla darbiniekiem iespējamā korupcijas skandālā nav iesaistīts un par notikumu informāciju ieguvis no medijiem tieši tāpat kā projekta pasūtītājs pašvaldības iestāde “Komunālā pārvalde” direktors Andris Kausenieks.

A.Grigalis uzsver, ka Mūzikas vidusskolas audzēkņi, pedagogi un darbinieki ar nepacietību gaida brīdi, kad varēs mācību procesu uzsākt jaunajā ēkā. Gan pasniedzēji, gan skolēni ir informēti par iespējām, kuras nodrošinās jaunās Mūzikas vidusskolas un koncertzāles “Latvija” telpas, tādēļ jaunās ēkas nodošana ekspluatācijā šobrīd ir ļoti būtisks jautājums gan Mūzikas vidusskolas vadības komandai, gan 100 pedagogiem un 500 skolēniem.

Lai gan nepatīkamais notikums iespējamās korupcijas lietā ir aizēnojis projektu kopumā, Mūzikas vidusskolas direktors A.Grigalis ir pārliecināts, ka pēc visām pārbaudēm un konstatēto nepilnību novēršanas jaunā ēka, būs drošākā ēka Latvijā. A.Grigalis: “Mēs jau tagad esam patiesi gandarīt, ka mūsu jaunās mācību telpas būs vienas no modernākajām visā Baltijā. Ēka, kurā atradīsies koncertzāle ar ideālu akustiku, jaunu Steinway flīģeli, pasaulē lielākajām vertikālajām klavierēm un Baltijā unikālajām ērģelēm. Mēs mīlam savu darbu, mēs mīlam mūziku un ar nepacietību gaidām jaunās iespējas prasmju attīstīšanai, ko sniegs jaunā ēka.”.

Publicēts: 06.06.2019.

IETEIKT: