Dziedāšana

Speciālitātes apraksts

Dziedāšana apraksts

Mācībspēki

Astra Plostniece

Uzzināt vairāk

Astra Plostniece

PIKC “Ventspils Mūzikas vidusskola” pedagoģe , Ritma mūzikas nodaļas vadītāja bērnu Mūzikas skolā.

Dzimusi Rīgā, pamatizglītību ieguvusi Rīgas 45. vidusskolā un Rīgas 1. Bērnu Mūzikas skolā – klavieru klasē. Absolvējusi Jāzepa Mediņa Rīgas Mūzikas koledžu un Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas kordiriģēšanas nodaļu, iegūstot mākslas bakalaura grādu. Astra Plostniece, kā profesionāla dziedātāja, darbojusies Rīgas kamerkorī Ave Sol un Valsts akadēmiskajā korī Latvija. Pārceļoties uz dzīvi Ventspilī, strādājusi kā popstudijas Jūras akmentiņi jaunāko grupu vadītāja un senioru kora Sarma diriģente.

No 2002. gada ir jauktā kora Līvzeme diriģente, bet 2004. gada – kora mākslinieciskā vadītāja.

No 2003. gada ir kamerkora Ventspils kormeistare.

No 2007. gada ir PIKC “Ventspils Mūzikas vidusskola” pedagoģe diriģēšanas un vokālajā nodaļā, skolotāja kora klasē, kā arī Ritma mūzikas nodaļas skolotāja.

Astras Plostnieces vadītie kolektīvi guvuši augstus rezultātus ikgadējās koru skatēs, kā arī godalgotas vietas starptautiskos koru konkursos ārzemēs

Laura Goba

Uzzināt vairāk

Laura Goba

Laura Goba pabeigusi džeza un populārās mūzikas vokāla pedagoga specialitāti Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā pie pasniedzējas Ingas Bērziņas un arī ir Ventspils mūzikas vidusskolas absolvente. Vairāk nekā 10 gadu pieredze dažādos mūzikas projektos, meistarklasēs, TV šovos un koncertos kā solistei un arī bekvokālistei, bet kopš 2017.gada aktīvi darbojas vintage mūzikas vokālā kvarteta sastāvā “Neaizmirstulītes”, kurā izpilda visdažādāko žanru vokālo mūziku.

Kā soliste, vokālā kvarteta “Neaizmirstulītes” un  Ventspils Bigbenda sastāvā guvusi pieredzi koncertējot uz vienas skatuves ar tādiem Latvijā pazīstamiem māksliniekiem, kā Maestro Raimonds Pauls, Zigmārs Liepiņš, Zigfrīds Muktupāvels, Lolita Vambute, Intars Busulis, Normunds Rutulis, Renārs Lācis, Laimis Rācenājs,  grupu Keksi, JVLMA un RTU bigbendiem,  u.c.

Piedalījusies vairākās meistarklasēs un radošajās nometnēs gan Latvijā, gan ārpus tās.

Kopš 2018.gada strādā Ventspils Mūzikas vidusskolā par vokālo pedagogu.

 

Saites:

https://www.youtube.com/watch?v=9d0isVfBSkc

https://www.youtube.com/watch?v=otVL_SmPGjk 

https://www.youtube.com/watch?v=mEJx3BcgaLY

Lorija Cinkusa

Sanija Pastare