Jaunumi

Uzņemšana 1.kursā 2024./2025.mācību gadā | Atvērto durvju dienas

09.01.2024.

MIKC “Ventspils Mūzikas vidusskola” priecājas par  iespēju aicināt jaunos mūziķus 2024.gada 03.februārī, 02.martā un 06.aprīlī apmeklēt atvērto durvju dienas, piedāvājot iespēju iepazīt skolu un tās bagāto mācību programmu klāstu.

MIKC “Ventspils Mūzikas vidusskola” piedāvā mācību iespējas dažādās specialitātes, sākot no instrumentu spēles programmām klasiskajā mūzikā un ritma mūzikā līdz mācību programmām Vokālā mūzika, Mūzikas teorija, Diriģēšana un Mūzikas tehnoloģijas specialitātēs gaismošana un skaņošana.

Skolas direktors Jēkabs Macpans: “Cienījamie vecāki, potenciālie studenti un mūzikas mīļotāji! Ar lielu gandarījumu mēs, Ventspils Mūzikas vidusskola, atveram skolas durvis, lai Jūs varētu ielūkoties mūsu ikdienā un iepazīties ar to, kā top mūzikas nākotne. Atvērtā durvju diena ir ne tikai iespēja iepazīt mūsu skolu, bet arī redzēt, kā talantīgie studenti un aizrautīgie pedagogi kopā veido mākslu. Mēs esam lepni par skolas vēsturi un sasniegumiem un aicinām jūs dalīties šajā priekā ar mums. Nāciet un ieraugiet, ka Ventspils Mūzikas vidusskola ir vairāk nekā izglītības iestāde – tā ir vieta, kur mūzika un radošums dzīvo katrā notī!”.

MIKC “Ventspils Mūzikas vidusskola” ir vieta, kur gadu desmitos krātā pieredze satiekas ar jaunatklāsmes prieku. Skola lepojas ar to, ka spēj apvienot Latvijas mūzikas izglītības izcilās tradīcijas ar Rietumeiropas mūzikas augstskolās gūto pieredzi. Tā ir vārti uz mūzikas pasauli, kur satiekas dažādi laikmeti un tautas, kļūstot par radošuma platformu festivāliem, koncertiem un meistarklasēm, vienlaicīgi apvienojot mākslu ar labām izglītības iespējām. MIKC “Ventspils Mūzikas vidusskola” izceļas ar ģimeniskumu, tā nodrošina ilgtspēju Kurzemes reģiona kultūrizglītībai un Dziesmusvētku kustībai. Mūsu starptautiski izglītotie un motivētie pedagogi ir apņēmušies veidot izcilību mūzikā un katra audzēkņa personībā ne tikai Latvijai, bet visai pasaulei.

2023.gadā skola sasniedza augstus rezultātus centralizēto eksāmenu skolu reitingā, iegūstot augstāko novērtējumu starp Ventspils valstspilsētas vidusskolām un augsto piekto vietu starp visām Latvijas specializētajām skolām.

Nākotne sākas šeit! MIKC “Ventspils Mūzikas vidusskola” aicina jauniešus sākt savu muzikālo ceļojumu, piedāvājot izcilu izglītību un iespēju kļūt par daļu no kultūras un mākslas kopienas.

Uz atvērto durvju dienām interesentus lūdzam pieteikties skolas mājas lapā – https://vmv.ventspils.lv/muzikas-vidusskola/uznemsana/ .