PIKC “Ventspils Mūzikas vidusskola” lepojas ar saviem jaunajiem talantiem!
07.06.2017.No 380 audzēkņiem, 1 izcilnieks, 14 teicamnieki, 111 audzēkņi, kuri mācību gadu noslēguši ar 8, 9, 10 ballēm, un 137 audzēkņi, kuru liecībās ir tikai 7, 8, 9, 10 balles.
Paldies audzēkņiem par ieinteresētību un uzcītību, pedagogiem par jauno talantu audzināšanu, un vecākiem par atbalstu!
PIKC “Ventspils Mūzikas vidusskola”
2016./17.māc.g. Mūzikas skolas izcilnieki
Izcilniece, liecībā 10 balles-
Tīrmane Terēza, 7.flautas klase
Teicamnieki, liecībā 9, 10 balles-
Zīle Renāte, 1.ģitārspēles klase
Vdovenko Lika, 1.klavierspēles klase
Švarca Emīlija Jasmīna, 2.kora klase
Luganceva Poļina, 2.klavierspēles klase
Grīnvalde Beāte, 2.vijoļspēles klase
Vizule Madara, 3.Mūzika, dziedāšanas klase
Borherta Marta Dita, 3.klavierspēles klase
Dimereca Viktorija, 3.klavierspēles klase
Volinčuka Jana, 4.klavierspēles klase
Rozentāle Vanesa, 5.klavierspēles klase
Krupnova Jekaterina, 7.vijoļspēles klase
Zagraja Anna, 7.vijoļspēles klase
Trubenko Olga, 8.klavierspēles klase
Liepiņa Marta, 9.kora klase
Ļoti labas sekmes, liecībā 8,9,10 balles-
1.klase
1.klavierspēles klase
Azeviča Katrīna
Bandeniece Alise
Cēbere Alma Ērika
Duluba Anastasija
Dumfa Evelīna Aiga
Eglīte Elīza
Gapoņenko Marija
Garuti Gabriela Dafne
Jakubčonoks Iļja
Karpinska Jaroslava
Kņaza Alise Līna
Lininčuka Amanda
Lodziņa Linna
Vasiļjeva Violeta
1.akordeona spēles klase
Kotoviča Alīna
1.stīgu instrumentu klase
Apfelbauma Lizete
Cirša Kate
Robežniece Estere
Treulande Gerda
Valdmane Betija Beatrise
1.ģitārspēles klase
Blumbergs Kārlis
Pirvica Jana
Plūme Jēkabs
Ziemele Krista Nikola
1.pūšaminstrumentu spēles klase
Avkštoļa Daniela
Gūtmanis Rets
Lapiņa Henriete
Lāce Emīlija
Lācis Henrijs
Rūsis Valts
Semjonova Anastasija
Stūris Harijs
Vašuka Laura
Zecmane Elza
1.kora klase
Bērziņš Alekss
Bileskalna Loreta
Gūtmane Alise
Kontante Rebeka
Kusmane Eleonora Nora
Ofkante Rebeka
Ose Alise Vendija
Šantare Ieva
Šķēle Santa
Ulbika Patrīcija
Valtere Adriana
1.mūsdienu ritma mūzikas klase
Feldberga Ketija
Ivona Ieva
Ķergalve Aleksandra
Mālītis Ernests
Priede Gustavs
Prince Beatrise
Šulberga Dārta
Valdmanis Aivars
2.klase
2.klavierspēles klase
Goša Anna
Heinergs Renāts
Kadera Aleksandra Sazgara
Ozola Luīze
Puhova Marta
Šepetauska Agape
2.stīgu instrumentu spēles klase
Celms Krišjānis
Gorbaļova Karīna
Hudakova Ruta
Komaiha Aleksandra
Tančina Sofija
2.kora klase
Čirva Luīze
Rītele Katrīna
3.klase
3.klavierspēles klase
Brīvniece Estere
Rudene Evelīna
Sedača Sofija
Viļumova Anna Aleksandra
3.stīgu instrumentu spēles klase
Balkovskis Dāniels
Bērzkalne Estere Māra
Kardis Miļena
Meiere Nora Rebeka
3.ģitāras spēles klase
Frīdenberga Marta
3.pūšaminstrumentu spēles klase
Doniņa Elizabete Marta
Plostniece Elza
3.kora klase
Stikāne Ksenija
Vašuka Elza
3.mūsdienu ritma mūzikas klase
Cine Monta
4.klase
4.klavierspēles klase
Frišenfelde Amanda Verona
Lielaisramane Evelīna
Sidorenko Ivancova Anna
Timošuka Viktorija
Veikša Vlada
4.stīgu instrumentu spēles klase
Andersone Emīlija
Lapiņa Adele
4.kora klase
Bojarūna Katrīna
Štamere Elisa
Verpakovska Madara Elīza
4.mūsdienu ritma mūzikas klase
Pinkovskis Reinis
5.klase
5.klavierspēles klase
Fedotova Sofija
Rahunoka Lana
5.pūšaminstrumentu spēles klase
Doniņa Patrīcija Anna
Priedēna Karlīna
Zviedrītis Eduards
5.kora klase
Vintere Evelīna
5.mūsdienu ritma mūzikas klase
Rubīna Aleksa Beatrise
6.klase
6.klavierspēles klase
Balkovskis Markuss
Rediko Kristina
Spirands Alans Dmitrijs
6.stīgu instrumentu spēles klase
Nikolajenko Anna
6.pūšaminstrumentu spēles klase
Šafranska Vlada
Štefenberga Evelīna
Šteina Karina
6.mūsdienu ritma mūzikas klase
Jermola Emīlija
7.klase
7.kora klase
Apse Lana
Litavniece Asnāte Līva
8.klase
8.klavierspēles klase
Stepanova Darja
8.kora klase
Bumbiere Anna
9.klase
9.klavierspēles klase
Pinkovskis Kristaps