Jaunumi

Mūsu akadēmiskajiem ģitāristiem lieliski sniegumi konkursā

18.05.2022.

PIKC “Ventspils mūzikas vidusskola” ģitārspēles audzēkņi
konkursā Latvijas Gada ģitārists 2022

Pēc Covid -19 pandēmijas ierobežojumu atcelšanas, ģitārspēles Latvijas čempionātā ar nosaukumu “Gada ģitārists” 2022 pieteicās 97 dalībnieki, kuri atbilstoši vecumam tika sadalīti A;B;C;D un E grupās.

Konkurence bija milzīga un neskatoties uz to, ka mācības traucēja pandēmija, ģitārspēles līmenis aug, un pēc žūrijas atzinuma varēja konstatēt, ka tik daudz kvalitatīvu priekšnesumu un līdzvērtīgas konkurences agrāk nebija piedzīvots.

Liels prieks, ka visi mūsu skolas audzēkņi, kuri piedalījās konkursā – Una Zariņa, Ralfs Mūrnieks, Alekss Zauerhagens un Kristaps Prancāns – bija to konkursantu vidū ,kas reāli pretendēja uz godalgotām vietām un vietu sadalījumu izšķīra neliela punktu atšķirība .

Žūrija atzinās, ka galīgais vērtējums tapa sarežģītās savstarpējās sarunās un pat strīdos, un gala rezultātā pie diplomiem tika arī mūsu skolas audzēkņi.
Atzinības diplomus saņēma 2.kl. audzēkne Una Zariņa (B grupa) un 4.kl. audzēknis Alekss Zauerhagens (C-grupa).

Liels gandarījums ir par II kursa audzēkņa Kristapa Prancāna sniegumu. Viņš D-grupā (16-20 g.v.) kļuva par trešo labāko ģitāristu “Latvijas Gada ģitārists” 2022 konkursā.

Tā par konkursu teica audzēkņu pedagogs Reinis Krūziņš.

Audzēkņus konkursam sagatavoja pedagogs un ģitārspēles nodaļas vadītājs Reinis Krūziņš.

Paldies visiem par atzīstamo sniegumu un neapstāties sasniegtajā!