JAUNUMI

Ventspils Mūzikas vidusskolas kora klasei milzu panākumi konkursā “Lai skan!”

Sveicam V Jāzepa Vītola bērnu un jauniešu koru un ansambļu konkursa LAI SKAN

Laureātus un skolotājas!nosu planetas 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Koris NOŠU PLANĒTAS, skolotājas Rudīte Tālberga un Anitra Niedre – zelta diploms un LIELĀ BALVA 

Kora klases meiteņu vokālais ansamblis, skolotājas Rudīte Tālberga un Anitra Niedre – zelta diploms un Studentu žūrijas balva- konkursa simpātija

Koris NOŠU SPĒLES, skolotāja Adele Taurīte Tauriņa – zelta diploms

Kora klases zēnu vokālais ansamblis, skolotājas Rudīte Tālberga un Anitra Niedre – sudraba diploms

Jāzepa Vītola Latvijas mūzikas akadēmijas un Mūzikas skolotāju katedras rīkotajā V Jāzepa Vītola bērnu un jauniešu koru un vokālo ansambļu konkursā “Lai skan!” koris “Nošu planētas” ieguvis Lielo balvu, kas ir šī konkursa galvenais apbalvojums, kora klases meiteņu ansamblis ieguvis zelta diplomu un Studentu žūrijas balvu, koris “Nošu spēles” ieguvis zelta diplomu, zēnu ansamblis – sudraba diplomu.

Sveicam ražīgās skolotājas: Anitru Niedri, Rudīti Tālbergu un Adeli Taurīti Tauriņu un koru un ansambļu dalībniekus – Ventspils mūzikas vidusskolas audzēkņus!

Konkurss veltīts Latvijas Mūzikas akadēmijas dibinātājam Jāzepam Vītolam, lai godinātu  dižā komponista piemiņu kora kolektīvi izpildīja Jāzepa Vītola skaņdarbus a capella. Konkursu vērtēja Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas mācībspēki  un studenti, topošie skolu koru diriģenti un vokālo ansambļu vadītāji.

Konkursa mērķis ir veicināt kolektīvās muzicēšanas prasmes, iemīlēt vokālās daudzbalsības mākslu, audzinot jauno klausītāju un mākslinieku paaudzi.

Dziesma kā dzijas pavediens satinas vienā kamolā un ieskanas kopējā brīvā un skanīgā dziesmā, par godu sev, savai ģimenei, draugiem, par godu manai skolai, tautai un Tēvzemei. Lai skan mana dziesma, no sirds manai Latvijai!

Konkursā piedalīsies ap 1032 dziedātājiem no

Aglonas,  Aizputes, Bauskas, Baldones, Jelgavas, Liepājas, Lielvārdes,  Ludzas,  Ogres, Rēzeknes, Priekules, Rīgas, Ulbrokas, Mārupes, Talsu, Tukuma, Valmieras, Ventspils  un  Smiltenes.

Publicēts: 12.03.2018.

IETEIKT: