JAUNUMI

Laipni lūdzam iepazīties – meistarklašu “Ventspils Groove 2018” pasniedzējs Matt Adomeit

Matt Adomeit

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Matt Adomeit (ASV) Kontrobasists, kurš izglītojies Oberlin College and Conservatory. Mākslinieks vienlīdz brīvi jūtas džeza mūzikas un klasikas jomās, neaizmirstot arī folmūziku, no kuras kādreiz viss sākās. Matt eklektismu sauc par savas mūzikas identitāti. Kā klasiskais mūziķis Matt ir koncertējis Carnegie Hall Oberlin Orchestra sastāvā, muzicējis arī prestižajās Severence Hall Klīvlendā un Kennedy Center Vašingtonā. Kā džeza mūziķis sadarbojies ar tādiem “top” māksliniekiem, kā Jamey Haddad, Dave Liebman, Paul Samuels un Alon Yavnai.

Par “Ventspils Groove”

Katru vasaru augustā, Ventspils pārtop par Latvijas džeza un ritma mūzikas centru. Uz meistarklasēm un festivālu “Ventspils Groove” sabrauc jaunie talanti no visas Latvijas un profesionāli mūziķi no visas pasaules.

Vienu nedēļu notiek izcilu mūziķu meistarklases individuālās un grupu nodarbības, kā arī vairāki krāšņi koncerti dažādās pilsētas vietās – šogad veseli astoņi!

Festivālu rīko PIKC “Ventspils Mūzikas vidusskola”, rīkot līdz Ventspils Kultūras centrs, T/n Jūras vārti un Pārventas Bibliotēka. Naudu un materiālu atbalstu dod: Ventspils pilsētas dome, Valsts Kultūrkapitāla fonda mērķprogramma “Latvijas Valsts mežu” atbalsts kultūras programmām “Kurzemes kultūras programma 2018”, Skroderkrogs, Užavas Alus, A/s ”Diāna” veikali “Top”, Ventspils Olimpiskais centrs, ziedu salons “Roze” – draugi ir mūsu lielākā bagātība!

Meistarklasēm var pieteikties aizpildot anketu: https://goo.gl/forms/yZfrLQpe5QKpz16k2

Publicēts: 06.08.2018.

IETEIKT: