Jaunumi

Ventspils Mūzikas vidusskolas audzēkņiem šī vasara ir bijusi ražena, neskatoties uz ierobežojumiem

17.09.2021.

Mūsu audzēkņi ir piedalījušies vairākos nozīmīgos mūzikas ierakstu konkursos

 

Ventspils Mūzikas vidusskolas audzēknes, skolotājas Ainas Lodziņas atbalstītas, guvušas nozīmīgu panākumu – Terēza Tīrmane un Nora Lodziņa pēc stingras atlases ir tikušas Latvijas talantu konkursa “Ineses Galantes Talanti” finālā!

 

Konkursa rīkotāji savā Facebook lapā slavē lielo skaitu konkursa dalībnieku: “Paldies par daudzajiem un lieliskajiem video pieteikumiem! Katrs no Jums ir neticami talantīgs, un mums bija liels prieks saņemt Jūsu video.. ..Komisijai bija pamatīgs darbs un rezultāti jau ir pieejami konkursa mājaslapā! Žūrija vēlas sirsnīgi pateikties visiem konkursa dalībniekiem, viņu pedagogiem un vecākiem par iesūtītajiem video ierakstiem!”

 

Aicinām atbalstīt mūsu audzēknes konkursa “Ineses Galantes Talanti”  “tautas balsojumā”: http://inesesgalantestalanti.lv/tautas-balsojums-2021/

 

Savukārt skolotājs Šamils Almakajevs var pamatoti lepoties ar Mihaila Rjadinska Pirmās pakāpes diploma saņemšanu Krievijā notikušā konkursā “Riekstkodis”. Konkursu organizēja Pēterburgas Mākslu federācija, piesaistot starptautisku prominenču komandu žūrijas darbam. Mihails piedalījās vēl vienā Krievijā rīkotā konkursā – “Sārtās buras” ko tajā pašā Pēterburgā rīkoja Eiropas Kultūras asociācija. Šajā konkursā mūsu audzēknis ieguva Otrās pakāpes laureāta diplomu. Arī šo nozīmīgo panākumu atzina starptautiskā ekspertu žūrija.