Jaunumi

Mūsu direktora Andra Grigaļa sveiciens Ventspils Mūzikas vidusskolas ģimenei Latvijas dzimšanas dienā

16.11.2021.

Mana dārgā VMV ģimene!

Šajā, tik sarežģītajā un grūtajā laikā, mēs jo īpaši saprotam, ko nozīmē VMV ģimenei nebūt kopā ikdienā. Cik ļoti mums  pietrūkst  savstarpējās sarunas, smaidi, sasveicināšanās, rokas spiedieni un, protams, satikšanās Mūzikā. Bet es zinu, ka mēs neskatoties uz to esam- būsim stipri, neatlaidīgi un gudri, tādi, kāda ir mūsu Latvija, mūsu pilsēta, mūsu līdzcilvēki.

Novēlu visiem mums Latvijas dzimšanas dienā labestību, saticību, mīlestību mājās un VMV ģimenē! Novēlu  mums spēku un mērķtiecību, lai kopīgiem spēkiem turpinātu mūsu skolas izaugsmi un celtu tās popularitāti. Lai mūsu audzēkņi arī nākotnē nestu skolas vārdu Latvijā un pasaulē, kā to dara daudzi no VMV absolventiem!

Laimi Latvijai!