JAUNUMI

Portāls “Mūzikas pasaule” raksta par trio “Voice of Instruments”

Trio “Voice of Instruments” laidis klajā pirmo oficiālo video singlam “It feels like”

Trio “Voice of Instruments” laidis klajā pirmo oficiālo video singlam “It feels like”. Tā muzikālais vēstījums ir kā cilvēka dzīves mirkļu mozaīka, atsevišķi zibšņi un uzplaiksnījumi – vienubrīd esmu laimīgs un saskaņā ar sevi, nedaudz vēlāk pats sevi nesaprotu un īsu brīdi pat šķiet, ka nepazīstu…

 

 

“Voice of Instruments” izveidots 2013. gada augustā, un mūziķi izpilda savus oriģinālskaņdarbus, kuru valodā savijas mūsdienu ritma un 21. gadsimta akadēmiskās mūzikas elementi. Ansamblis aktīvi koncertē visā Latvijā, publicējis albumus “365 dienas” un “Kalendāru ārijas” un 2015. gadā plāno piedalīties vairākos radošos projektos.

Singla tapšanā iesaistītos mūziķus vieno Ventspils Mūzikas vidusskola – tie ir pedagogi, absolventi un audzēkņi –, un topošais skaņu operators Guntis Kaģis skolas studijā veicis dziesmas ierakstu.

Trio sastāvā muzicē dziedātājs Ilmārs Šterns, saksofoniste Daiga Solovjova, taustiņinstrumentāliste Maija Solovjova. Projektā pieaicinātie mūziķi – ģitārists Ģirts Celmiņš un sitaminstrumentālists Jēkabs Macpans.

Video autors ir talantīgais liepājnieks Jānis Jostmanis, ar kuru ansamblis sadarbojies jau iepriekš.

“Voice of Instruments” radošajai darbībai var sekot līdzi sociālajos tīkos Facebook, Twitter un Draugiem.

Publicēts: 07.01.2015.

IETEIKT: