JAUNUMI

Par pūtēju valsts konkursa 1. kārtas rezultātiem

 

Uz valsts konkursa profesionālās ievirzes izglītības programmas Pūšaminstrumentu spēle II kārtu tiek izvirzīti šādi audzēkņi:

  1. Ernests Gurtlavs I grupa            mežrags
  2. Rets Gūtmanis II grupa           trompete
  3. Emīlija Lāce II grupa           trompete
  4. Henrijs Lācis II grupa           trombons
  5. Valts Rūsis II grupa           eifonijs
  6. Gustavs Zviedrītis II grupa           trompete
  7. Elizabete Marta Doniņa III grupa          trompete
  8. Elza Plostniece III grupa          trompete
  9. Edvards Landmanis III grupa          trombons
  10. Eduards Zviedrītis IV grupa          trompete
  11. Karolīna Vilka I grupa             flauta
  12. Olivers Matvejevs I grupa             saksofons
  13. Laura Elizabete Umbraška I grupa             saksofons
  14. Jana Ancāne II grupa           flauta
  15. Elza Zecmane II grupa           flauta
  16. Harijs Stūris II grupa           saksofons
  17. Nora Lodziņa III grupa          flauta
  18. Evelīna Šterna III grupa          flauta
  19. Karlīna Priedēna IV grupa          flauta

 

Uz valsts konkursa profesionālās ievirzes izglītības programmas Sitaminstrumentu spēle II kārtu tiek izvirzīti šādi audzēkņi:

  1. Kate Makrecka I grupa
  2. Ernests Mālītis I grupa
  3. Valters Kalniņš II grupa
  4. Linards Ligeikis II grupa

 

Uz valsts konkursa profesionālās vidējās izglītības programmas Pūšaminstrumentu spēle III kārtu tiek izvirzīti šādi audzēkņi:

  1. Terēza Tīrmane V grupa           flauta
  2. Anastasija Gailīte V grupa           flauta
  3. Ieva Zvirgzdiņa V grupa           fagots
  4. Makss Andronovs V grupa           trombons
  5. Renāte Lodziņa VI grupa          oboja
  6. Kristīne Šķēle VI grupa          saksofons

 

Uz valsts konkursa profesionālās vidējās izglītības programmas Sitaminstrumentu spēle III kārtu tiek izvirzīti šādi audzēkņi:

  1. Kārlis Upenieks V grupa
  2. Reinis Tomiņš V grupa
  3. Efeja Šnikvalde VI grupa

Publicēts: 11.12.2018.

IETEIKT: