#Mūzikas tehnoloģijas – Krišjānis Geidāns.

Krišjānis GeidānsKrišjānis Geidāns dzimis 1987.gadā Rīgā. Līdz 9.klasei mācijies Salacgrīvas vidusskolā, kur paralēli basketbolam jau no mazotnes interesējies par mūziku. 15. gadu vecumā iestājies mūzikas skolā un vairākus gadus spēlējis pūtēju orķestrī tubu.

Mācoties Rīgas komercģimnāzijā apmeklējis interešu izglītības kursus “Ievads Skaņu režījā”, pēc tam apskaņojis vidusskolas pasākumus un palīdzējis arī citos ārpusskolas pasākumos. Ar klasesbiedriem izveidojuši grupu un kopā darbojušies arī skolas radio.

Loģisks bijis turpinājums mācīties skaņu režiju un pēc 3 gadu mācībām ieguvis bakalaura izglītību London College of Music and Media (West London University) Music Technology Specialist programmā.

Tūdaļ pēc absolvēšanas atgriezies Rīgā un sācis strādāt kā neatkarīgais skaņu režisors. Pirmo atzinību ieguvis ar Goran Gora “Mystyrys Yrs” (2010) albūmu, kuru kopā ar kolēģi Mareku Zirdziņu miksēja, producēja un māsterēja. Pēc tā sekojušu dažādi albūmi ar tādām grupām kā Alise Joste, City Jazz Big Band, Aija Andrejeva, Dons, Aminata, The Citizens LV.

No 2012. gada strādā kā skaņu režisors ar grupām – “The Sound Poets”, “Dons”, “Aminata” un “Momend”.

Ar Ventspils Mūzikas vidusskola direktora Andra Grigaļa iniciatīvu 2009.gadā sāk strādāt VMV un sāk pamazām veidot skaņu operatora programmu. 2015. gada jūnijā Skaņu operatora programmu absolvē pirmie divi audzēkņi.

IETEIKT: