#Džeza klavierspēle – Atis Andersons.

es jAtis Andersons ir džeza pianists, komponists un audio speciālists. Savas gaitas mūzikā viņš aizsāka Jāzepa Mediņa Rīgas mūzikas skolā, klavierspēlē. Pēc absolvēšanas studēja džeza klavieres pie Madara Kalniņa Rīgas Doma kora skolā, kur ieguva vidējo profesionālo grādu kā džeza mūziķis.
2010. gadā Atis Andersons devās uz Londonu, kur uzsāka bakalaura studijas Rietumlondonas universitātē (University of West London/London College of Music), apgūstot programmu – Mūzikas tehnoloģijas un mūzikas performance/kompozīcija (BA(Hons) Music technology with music performance/composition). Šajā kursā viņš turpināja izglītoties džezā pie tādiem pedagogiem kā Pete Saberton un Malcolm Edmonstone, kā arī studēja mūzikas tehnoloģijas, specializējoties tieši audiovizuālajā sfērā – oriģinālmūzikas komponēšanā reklāmām, filmām un audio pēcapstrādē (audio post production).
Pēc bakalaura grāda iegūšanas Atis Andersons pārcēlās uz Latviju un šobrīd pasniedz džeza klavierspēli Ventspils Mūzikas vidusskolā, kā arī darbojas dažādos projektos un audio/vizuālajā sfērā.

IETEIKT: