JAUNUMI

Mūsdienu ritma mūzikas nodaļas dzīve šajā mācību gadā

PIKC Ventspils Mūzikas vidusskolas bērnu skolas Mūsdienu ritma mūzikas nodaļas (izglītības programma Mūzika) dzīve šajā mācību gadā  bija muzikāli piepildīta,  daudzveidīga,  konkursiem un koncertiem bagāta.

  1. septembrī Dzejas dienu pasākumos kopā ar dzejnieci Inesi Zanderi mūsu bērni ar muzikāliem sveicieniem viesojās Pārventas bibliotēkā, p.i.i. Eglīte un 6.vidusskolā.
  2. novembrī izskanēja ikgadējais koncerts Skani, mana tautasdziesma, kurā savu piederību Latvijai, mīlestību pret mūsu zemi un svētku noskaņas bērni radīja dziedot latviešu tautasdziesmas.

foto_rakstam

Divas reizes gadā – Ziemassvētku koncertā un Pavasara koncertā vecākus, draugus un citus interesentus  uz muzikāliem piedzīvojumiem aicināja vokāli-instrumentālie ansambļi Oļi, Maximus, MuzKo, RockTeens un Cara Alegre. Katrs no šiem ansambļiem ir interesants ar savu atšķirīgo repertuāru un muzikālo ietērpu. Ar individuāliem priekšnesumiem bērni koncertēja p.i.i. Saulīte, Centrālajā bibliotēkā, Kultūras centrā, gan arī mūsu skolā.

Arī šajā mācību gadā nodaļas audzēkņi ar labiem panākumiem piedalījās dažādos konkursos. 26.decembrī Kandavā  notika  Latvijas jauno vokālistu akadēmiskās un estrādes dziedāšanas konkurss Gaismas dziesma Kandavā, kur Emīlija Jermola (ped.Evija Vēbere) ieguva Grand Prix.

2.martā Ventspils Kultūras centrā ceturto reizi notika ansambļu konkurss Competition Ventspils Groove, kurā piedalījās grupas Maximus (ped.Sergejs Somiks, Sanija Pastare), RockTeens (ped.Reinis Krūziņš, Astra Plostniece) un Cara Alegre (ped. Kaspars Vizulis, Evija Vēbere) Jau otro gadu pēc kārtas Cara Alegre ieguva 1.vietu jaunākajā grupā.

6.aprīlī Mārupē notika V Andreja Grinberga Jauno ģitāristu konkurss Kur tad tu nu biji, kur mūsu skolu ar labiem panākumiem pārstāvēja ģitāristu ansamblis un divi dueti – izveidoti apvienojot ģitārspēles un  Mūzikas nodaļas audzēkņus. Abi dueti ieguva I pakāpi. Tie ir- Ketija Feldberga un Eduards Sviķis, kā arī Daniels Širmanis un Kristiāns Jeļinsks (ped. Astra Plostniece un Reinis Krūziņš). Jau nedēļu vēlāk– 14.aprīlī duets Ketija Feldberga un Eduards Sviķis piedalījās IV vieglās un džeza mūzikas ansambļu konkursā  Rojas ritmi, kur ieguva 2.vietu.

2.jūnijā grupa  Cara Alegre dosies uz Rīgu, lai piedalītos mūzikas grupu festivālā – konkursā Boldsound. Pagājušajā gadā grupa šajā konkursā ieguva godpilno 1.vietu. Vēlam veiksmi arī šogad!

Lai koša un jauniem iespaidiem bagāt vasara!

Daudz saules vēlot

nodaļas vadītāja Astra Plostniece

Publicēts: 24.05.2018.

IETEIKT: