JAUNUMI

Mēs esam trešie labākie Latvijā!

PIKC “Ventspils Mūzikas vidusskola” ieguvusi 3. vietu Draudzīgā aicinājuma skolu reitingā specializēto skolu nominācijā

PIKC “Ventspils Mūzikas vidusskola” 2017/2018 mācību gadā ir uzrādījusi izcilus rezultātus centralizēto eksāmenu priekšmetos un pakāpusies uz 3. vietu specializēto skolu reitingā. Izaugsmes kopvērtējumā Ventspils Mūzikas vidusskola ir uzrādījusi 4. straujāko rezultātu uzlabojumu.

Īpaši labi ir veicies vēstures, angļu valodas un latviešu valodas un literatūras priekšmetos – tajos Ventspils Mūzikas vidusskola ir otrā labākā profesionālā vidusskola valstī. Arī matemātikā ir klājies labāk, kā pērn – 14. vieta no 95 profesionālajām vidusskolām.

001

Zīmīgi, ka labāki rezultāti kā Ventspils Mūzikas vidusskolai bijuši tikai citām kultūrizglītības iestādēm – Jāņa Ivanova Rēzeknes mūzikas vidusskolai (1.vieta reitingā) un PIKC “Nacionālā Mākslu vidusskola” (2.vieta reitingā). Jāpabilst gan, ka punktu skaits pirmajā trijniekā atšķiras maz – attiecīgi 6,728, 6,687 un 6,333 Ventspils Mūzikas vidusskolai.

 

Arī citām Ventspils vidusskolām ir izdevies uzrādīt labus rezultātus, tomēr pie apbalvojumiem ir tikusi tikai Ventspils Mūzikas vidusskola.

 

Draudzīgā aicinājuma skolu reitings ir Latvijas Republikas skolu vērtējums, balstoties uz skolēnu centralizēto eksāmenu rezultātiem.

Skolas tiek vērtētas četrās nominācijās: ģimnāzijas, pilsētu vidusskolas, lauku vidusskolas, specializētās skolas (tehnikumi, arodvidusskolas, mūzikas skolas, u.c.)

Skolu reitinga periods ir mācību gads – kopš 1.septembra līdz nākamajam 1.septembrim. Par datu bāzi tiek izmantoti Izglītības un zinātnes ministrijas Valsts izglītības satura centra organizēto skolēnu centralizēto eksāmenu rezultāti.

Publicēts: 13.12.2018.

IETEIKT: