JAUNUMI

Makree un Edvards Grieze izdod dziesmu “Clouds”

Ventspils Mūzikas vidusskolas audzēkņi, jaunie Ventspils mūziķi Makree (Mārtiņš Makreckis) un Edvards Grieze klausītājiem nodod savu dziesmu “Clouds”, kura pirmajā izlaišanas nedēļā saņēma lielu atbalstu britu radio stacijās “Ministry Of Sound” un “Capital Xtra”
“Dziesmas stāsts ir par cenšanos sasniegts savus sapņus, kurus nesanāk sasniegt ar pirmajiem mēģinājumiem, bet turpināt censties neskatoties uz neveiksmēm,” stāsta vārdu autors Edvards Grieze.
“Saksofons šī brīža mūzikā likās kā pozitīva nokrāsa, kura bija nepieciešama arī mums,” stāsta jaunais dīdžejs un mūzikas producents Makree. “Ierakstu kompānija bija ļoti priecīga par mūsu darba rezultātu, kā rezultātā šim singlam radās arī savs mūzikas klips, kura autore ir zviedru māksliniece Elaina Ošea”
Uzreiz pēc dziesmas izlaišanas tā guva lielu atbalstu no Apvienotās Karalistes radio stacijām “Capital Xtra”, kura ir viena no lielākajām popmūzikas radio stacijām Anglijā, un “Ministry of Sound”, kas vairākus gadus ir vadošā elektroniskās deju mūzikas radio stacija Anglijā.
Dziesmas izdevēji ir Zviedrijas ierakstu kompānija “Metron Music”, ar kuru mūzikas producents Makree gada sākumā parakstīja līgumu.

Publicēts: 19.09.2014.

IETEIKT: