JAUNUMI

Laipni lūdzam iepazīties – meistarklašu “Ventspils Groove 2018” pasniedzējs Tuomo Uusitalo

Tuomo UusitaloTuomo Uusitalo (Somija) Pianists, komponists, aranžētājs un skolotājs. Džezs un improvizācija. Dzimis Tamperē, Somijā. Būdams ansambļa vadītājs ierakstījis divus albumus, kā arī piedalījies vairākos citu komponistu albumos kā pianists. Mākslinieks ir atzīts arī Ņujorkas džeza sabiedrībā. Uzstājies kopā ar Curtis Lundy, Tyler Mitchell, David Schnitter, Jeff Hirschfield, Johnny O’Neal, Greg Bandy and Philip Harper, Ulysses Owens Jr., Dayna Stephens, Obed Calvaire, Rich Perry, Justin Brown, Elliot Mason, Peter Slavov, Josh Evans, Brandon Lewis, Gerry Gibbs, Scott Tixier, Jason Brown, Luques Curtis, Tivon Pennicott, Troy Roberts, Russell Hall, Evan Sherman, Alexander Claffy and Kyle Poole. Iguvis Downbeat Student Music Award balvu 2012. gadā par labāko mazo džeza sastāvu “TRIO” un 2013.gadā ieguvis prestižo Ņujorkas Universitātes balvu – Sir Roland Hanna Award.

Par “Ventspils Groove”
Katru vasaru augustā, Ventspils pārtop par Latvijas džeza un ritma mūzikas centru. Uz meistarklasēm un festivālu “Ventspils Groove” sabrauc jaunie talanti no visas Latvijas un profesionāli mūziķi no visas pasaules.
Vienu nedēļu notiek izcilu mūziķu meistarklases individuālās un grupu nodarbības, kā arī vairāki krāšņi koncerti dažādās pilsētas vietās – šogad veseli astoņi!
Festivālu rīko PIKC “Ventspils Mūzikas vidusskola”, rīkot līdz Ventspils Kultūras centrs, T/n Jūras vārti un Pārventas Bibliotēka. Naudu un materiālu atbalstu dod: Ventspils pilsētas dome, Valsts Kultūrkapitāla fonda mērķprogramma “Latvijas Valsts mežu” atbalsts kultūras programmām “Kurzemes kultūras programma 2018”, Skroderkrogs, Užavas Alus, A/s ”Diāna” veikali “Top”, Ventspils Olimpiskais centrs, ziedu salons “Roze” – draugi ir mūsu lielākā bagātība!
Meistarklasēm var pieteikties aizpildot anketu: https://goo.gl/forms/yZfrLQpe5QKpz16k2

Publicēts: 01.08.2018.

IETEIKT: