JAUNUMI

Laipni lūdzam iepazīties – meistarklašu “Ventspils Groove 2018” pasniedzējs Raul Sööt

Raul SootRaul Sööt (Igaunija) dzimis Valgā, saksofona spēli mācījies pie Villu Veski Georga Otsa mūzikas vidusskolā. 1997 – 1998 studējis Folkhögskolas Skurup, Zviedrija, 1998. gadā iestājās Kopenhāgenas Ritmiskās Mūzikas konservatorijā. 2001-2002 studējis Peabody konservatorijas džeza improvizāciju ASV, kur viņa skolotājs bija Gary Thomas. 2003. gadā viņš absolvēja studijas Kopenhāgenas Ritma Mūzikas konservatoriju. Kopš 2003 gada māca Igaunijas Mūzikas akadēmijā un Tartu Universitātes Vīlandes Kultūras akadēmijā. Ir aktīvs aranžētājs un izpildītājmākslinieks.

Par “Ventspils Groove”

Katru vasaru augustā, Ventspils pārtop par Latvijas džeza un ritma mūzikas centru. Uz meistarklasēm un festivālu “Ventspils Groove” sabrauc jaunie talanti no visas Latvijas un profesionāli mūziķi no visas pasaules.

Vienu nedēļu notiek izcilu mūziķu meistarklases individuālās un grupu nodarbības, kā arī vairāki krāšņi koncerti dažādās pilsētas vietās – šogad veseli astoņi!

Festivālu rīko PIKC “Ventspils Mūzikas vidusskola”, rīkot līdz Ventspils Kultūras centrs, T/n Jūras vārti un Pārventas Bibliotēka. Naudu un materiālu atbalstu dod: Ventspils pilsētas dome, Valsts Kultūrkapitāla fonda mērķprogramma “Latvijas Valsts mežu” atbalsts kultūras programmām “Kurzemes kultūras programma 2018”, Skroderkrogs, Užavas Alus, A/s ”Diāna” veikali “Top”, Ventspils Olimpiskais centrs, ziedu salons “Roze” – draugi ir mūsu lielākā bagātība!

Meistarklasēm var pieteikties aizpildot anketu: https://goo.gl/forms/yZfrLQpe5QKpz16k2

Publicēts: 29.07.2018.

IETEIKT: