JAUNUMI

“Laiks ar džezu” – Kārļa Auziņa kvartets Pārventas Bibliotēkā

11.10.17. 19:00 Pārventas Bibliotēkā

K.Auziņš

Izveidojies Kopenhāgenā, kur visi šī satsāva mūziķi šobrīd dzīvo, Kārļa Auziņa kvartets ir muzikāli spēcīgu un līdzīgi domājošu mūziķu apvienība, kur savienojas četras dažādas kultūras (LV, PL, SE, NO) un kuru mūzika ir par brīvību, savstarpēju uzticēšanos un dvēseli.

Šis sastāvs izpilda Kārļa oriģinālkompozīcijas, kas ietekmējušās no Eiropas un Amerikas džeza tradīcijām, latviešu un citu zemju folkmūzikas un 20., 21. gs. klasiskās mūzikas.

Grupas muzikālo identitāti veido skaņu-gleznas un kompozīcijas, kas kalpo kā sākumpunkts improvizētam ceļojumam, kur galvenais uzsvars tiek likts uz saspēli un savstarpēju mijiedarbību. Šie elementi veido bagātīgu muzikālo pieredzi, kur abstrakcija satiekās ar melodijām, meditatīvs miers un vienkāršiba darbojas kopā ar enerģetiskām pasāžām un virtuozitati.

Kārļa Auziņa kvarteta albums “Images in Regard of The Central Reference System” ieguvis kritiķu atzinību daudzviet eiropā, kā arī šogad tika nominēts mūzikas ierakstu gada balvai “Zelta mikrofons” 2 nominācijās.
Koncertā tiks izpildītas gan kompozīcijas no šī albūma, gan jaunas, kas radušās pavisam nesen.
Kārlis Auziņš- saksofoni
Artur Tuźnik- klavieres
Joel Illerhag- bass
Simon Albertsen- bungas

Koncertu atbalsta: Ventspils Dome

Publicēts: 11.10.2017.

IETEIKT: