JAUNUMI

Komponistes Maijas Solovjovas trio “Voice of Instruments” uzdarbojas sociālajos tīklos

Trio “Voice of Instruments”, laikmetīgās kamermūzikas un dzejas izpildītājs un popularizētājs, sociālajos tīklos publicējis albumu “Kalendāru ārijas”. Tajā apkopotas ansambļa dalībnieku oriģinālkompozīcijas – skaņdarbi balsij, saksofonam un klavierēm.

Dziedātājs Ilmārs Šterns: “Es dzīvoju… tu dzīvo… Katrs pats par sevi, tomēr līdzās viens otram mēs ejam… Dzīvojam dienu, tad – nākamo un pēc tam vēl vienu…”

Saksofoniste Daiga Solovjova: “Ikvienai dienai sava krāsa, sava noskaņa, savs piepildījums, ko glabājam atmiņā kā diapozitīvus… Tos nekad nesapratīs citi un nesaredzēs tos no mana skatu punkta…”

Koncertmeistare Maija Solovjova: “Dzīves nemitīgais ritējums, īpaši notikumi, kuri veido katra cilvēka individuālo kalendāru, ar tiem saistīti personiski pārdzīvojumi un atziņas ir jaunās programmas satura pamatā.”

Pirms neilga laika klajā nāca trio dzejas un klavieru improvizāciju izlase “365 dienas”, savukārt, šobrīd “Voice of Instruments” gatavojas video klipa izdošanai un veido jauno koncertprogrammu “Ziemas mūzika. Elektronika pielikumā”.

Publicēts: 20.11.2014.

IETEIKT: