Jaunumi

Sveicam Kati Elzu Freimani un skolotāju Gati Poriņu!

Ventspils Mūzikas vidusskolas vokālās nodaļas 1.kursa audzēkne Kate Elza Freimane ieguvusi 2.vietu 6. STARPTAUTISKAJĀ VOKĀLISTU KONKURSĀ PAR OPERDZIEDĀTĀJAS ALĪDAS VĀNES BALVU JAUNIEŠIEM 2020

Konkurss norisinājās interneta vidē. Žūrija vērtēja dalībnieku vokālās spējas, muzikalitāti, skatuvisko tēlu, repertuāra atbilstību nolikumam un balss iespējām.

Skolotājs Gatis Poriņš par savas audzēknes panākumu: “Esmu gandarīts par savu audzēkni un viņas panākumu. Ļoti augstu vērtēju audzēknes centību, atsaucību un apzinīgumu pret darbu. Divu mēnešu laikā vērojams īpaši liels progress. Novēlu panākumus un jaunus sasniegumus arī turpmāk!”.

Konkursā piedalījās 31 dziedātājs no 10 pasaules valstīm – Latvijas, Skotijas, Rumānijas, Slovēnijas, Taizemes, Amerikas Savienotajām Valstīm, Polijas, Krievijas, Venecuēlas un Singapūras.

Koncerzālē “Latvija” izskanēs programma “Abstrakcijas”

Pirmdien, 12. oktobrī, plkst. 19.00, koncertzālē “Latvija”, izskanot koncertprogrammai “Abstrakcijas”, priekšnesumu sniegs Latvijā un citviet pasaulē aktīvi koncertējoši mūziķi – flautiste Ilona Meija, obojists Pēteris Endzelis, pianiste Dzintra Erliha un čellists Ivars Bezprozvanovs.

Foto: Santa Savisko-Jēkabsone  Koncertu finansē VKKF.

Programmā “Abstrakcijas” iekļauta latviešu komponistu kamermūzika – virtuozais Tālivalža Ķeniņa “Concertante” flautai un klavierēm, Pētera Vaska dramatiskā, ekspresīvā klavierfantāzija “Izdegušās zemes ainavas”, kā arī skaņdarbi trio sastāvam – Daces Aperānes harmoniski krāsainās “Abstrakcijas” un Pētera Plakida humora pilnais “Mazs kanons un multiplikācijas filma”. Vakara gaitā izskanēs vairāki jaundarbi, kuru vidū –  Lolitas Ritmanis (ASV) skaņdarbs “Aiz loga”, veltīts pianistei Dzintrai Erlihai, kā arī Jāņa Lūsēna skaņdarba “Tranquil” pirmatskaņojums, veltīts tieši šim trio sastāvam.

Starptautisko konkursu laureāte, pianiste Dzintra Erliha aktīvi propagandē latviešu mūziku gan Latvijā, gan pasaulē. Kopš 2017. gada regulāri koncertē Skandināvijā, piedaloties kopīgos projektos ar izpildītājmāksliniekiem, sadarbojoties ar komponistiem, kā arī pasniedzot meistarklases topošajiem pianistiem. 2019. gada rudenī māksliniece sniegusi solo koncertus un koncertlekcijas ASV. Dzintra Erliha ieskaņojusi vairākus mūzikas albumus. Aktīvi darbojas muzikoloģijas nozarē.

Flautiste Ilona Meija muzicējusi Latvijas Nacionālajā simfoniskajā orķestrī un Latvijas Nacionālās operas orķestrī, darbojusies orķestrī Rīgas kamermūziķi. Kopš 2006. gada ir Valsts kamerorķestra “Sinfonietta Rīga” flautu grupas koncertmeistare. Ar visiem Latvijas vadošajiem orķestriem uzstājusies arī solistes ampluā. Spēlējusi Gustava Mālera jauniešu orķestrī un Ziemeļu simfoniskajā orķestrī.

Ilona Meija ir Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas  asociētā profesore. Sniegusi meistarklases Holandē, Itālijā, Igaunijā, Lietuvā, Zviedrijā un Latvijā.

Saņēmusi “Lielo mūzikas balvu 2015” kategorijā “Par izcilu darbu ansamblī”.

Pēteris Endzelis ir oboju grupas koncertmeistars Latvijas Nacionālajā operā, kā arī kamerorķestra “Sinfonietta Rīga” pirmā oboja.

Kā solists uzstājies ar kamerorķestri “Kremerata Baltica”, Liepājas Simfonisko orķestri un Latvijas Nacionālās Operas orķestri. Spēlējis solo Dāvida Oistraha festivālā Pērnavā. Regulāri sadarbojies ar Ziemeļu Simfonisko orķestri un Tallinas kamerorķestri.

2010. gadā saņēmis Latvijas Nacionālās operas ģenerālsponsoru balvu kā labākais operas orķestra mūziķis.

Čellists Ivars Bezprozvanovs jau studiju laikā Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā plūcis laurus dažādos starptautiskos konkursos.

1991. gadā “Transatlantic trio” sastāvā piedalījies O. Mesiāna “Kvartets laika galam” pirmatskaņojumā, kam sekoja koncerti Latvijā,  ASV, Kanādā, Anglijā u.c.

1992. gadā kopā ar Pēteri Plakidi piedalījies Tālivalža Ķeniņa skaņdarba čellam un klavierēm “Sarunas ar dzimteni“ par Imanta Zemzara tēmu Latvijas pirmatskaņojumā

Sadarbojas ar vokālo grupu “Putni“ un Kanādas latviešu pianistu Arturu Ozoliņu. Regulāri skatuves partneri bijuši pianisti Pēteris Plakidis, Herta Hansena, Aldis Liepiņš, Dzintra Ērliha, Valdis Jancis, Agnese Egliņa, Liene Circene.

Nominēts “Lielajai mūzikas balvai 2019” kategorijā “Par izcilu darbu ansamblī”.

Kamermūzikas dienas Ventspilī notiek jau vairākus gadus, piedāvājot klausītājiem gan ārpus Latvijas studējošo latviešu mūziķu, gan ārvalstu mūzikas profesionāļu, gan Ventspils Mūzikas vidusskolas pedagogu un audzēkņu koncertus. Kopš koncertzāles “Latvija” atklāšanas, Kamermūzikas dienas organizē Ventspils Mūzikas vidusskola sadarbībā ar SIA “Kurzemes filharmonija”.

Sveicam mūsu flautistus!

Septembra nogalē Jūrmalā  norisinājās Kārļa Štrāla XX Starptautiskais konkurss “Jaunais flautists”, kurā dalību ņēma mūsu skolas audzēknes: Nora Lodziņa, Terēza Tīrmane un Elza Zecmane.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nora tika godalgota ar Diplomu, Terēza saņēma Diplomu un divas Atzinības, Elza saņēma Apliecību par dalību šajā konkursā. Sveicam brašās dalībnieces, kā arī skolotāju Ainu Lodziņu un koncertmeistarus: Sanu Villerušu, Franci Gaiļus un Sergeju Zolotovu!

Būs Metodiskā diena un koncerts “Cello Brillante”

Ventspils Mūzikas vidusskola rīko Metodisko dienu ar Ilzes Jaunzemes lekciju un koncertu “Cello Brillante”

07. oktobrī 13:00 koncertzālē “Latvija” notiks Ziemeļkurzemes zonas mūzikas skolu direktoru un skolotāju sanāksme – Metodiskā diena. Metodiskās dienas ietvaros pianiste un terapeite Ilze Jaunzeme lasīs lekciju par tēmu “Traucējošā skatuves uztraukuma patiesie iemesli. Psiholoģisko un fizioloģisko aspektu cēloņsakarības, un iespējamie risinājumi uztraukuma veiksmīgai transformācijai, lai radītu pārliecinošu priekšnesumu”.

Savukārt, 16:00 koncertzāles Lielajā zālē skanēs koncerts “Cello Brillante”, kurā talantus un meistarību demonstrēs Ventspils Mūzikas vidusskolas absolvents čellists Pēteris Ozoliņš un Eiropā un pasaulē aktīvi koncertējošā pianiste Ilze Jaunzeme.

Programma “Cello Brillante” piedāvā spožus skaņdarbus deju ritmos sākot no Šopēna Briljantās Polonēzes, izdejojot cauri Summera Julie – O džezīgajam čella solo, un nonākot līdz Pjacollas Lielajam tango.

Dienvidniecisks temperaments un virtuozi deju soļi aizraus Brāmsa Ungāru dejās un Aratunjana Ekspromtā.

Brīnumskaistais, dziedošais skanējums, ko Pēteris Ozoliņš spēj izvilināt no čella, būs dzirdams melodijās no kinofilmas Teātris un Misija.

Pēteris Ozoliņš, čells. Pēteris Ozoliņš ir viens no daudzpusīgākajiem jaunajiem latviešu čellistiem, strādājot kā solists, kamermūziķis, orķestra mūziķis un arī kā pedagogs. Čellu apguvis Ernesta Vīgnera Kuldīgas Mūzikas skolā, mācības turpinājis Ventspils Mūzikas vidusskolā skolotāja Arimana Štrausa klasē. Jau skolas laikā izcēlies ar godalgotajām vietām gan Valsts konkursā, gan Kārļa Davidova jauno čellistu konkursā. Ar studiju biedriem nodibinātā stīgu kvarteta ReDo sastāvā iegūtas godalgotas vietas konkursos Latvijā un Baltkrievijā, veikti neskaitāmi latviešu un ārzemju komponistu jaundarbu pirmatskaņojumi, kā arī radio ieraksti. Kā solists vairākkārt uzstājies ar Britena Jauniešu orķestri.

Kopš 2012.gada Pēteris ir pieaicinātais docētājs JVLMA, regulāri spēlē Latvijas Nacionālajā Simfoniskajā Orķestrī, orķestrī Sinfonietta Rīga, kā arī ir koncertmeistars Ventspils Kamerorķestrī. Tāpat viņš pasniedz Jāzepa Mediņa Rīgas 1.mūzikas skolā, kur viņa vadītie ansambļi regulāri iegūst godalgotās vietas dažādos konkursos.

 

 

 

 

 

Ilze Jaunzeme, klavieres. Pianiste ILZE JAUNZEME uzstājas ar solo un kamermūzikas programmām, sniedzot koncertus Latvijā, Norvēģijā, Vācijā, Zviedrijā, Ungārijā, un Kanādā, piedalījusies kamermūzikas festivālos kā Aurora Winter classic festival (Zviedrijā) un Casalmaggiore International Music Festival (Itālijā), un spēlējusi kā soliste festivālos Biezsciady bez granic (Polijā) un Zempleni Festival (Ungārijā); viņa ir arī uzstājusies ar Ļvovas kamerorķestri Akademia, Madonas apvienoto orķestri, un Sinfonietta Dresden. Apguvusi komplimentārās terapijas metodes un specializējas darbā ar mūziķiem, palīdzot tiem atbrīvoties no pārmērīga stresa cēloņiem un sekām (aukstas, trīcošas rokas, nespēja koncentrēties, teksta aizmiršana, ķermeņa stīvums, negatīvs iekšējais dialogs), un atgūt pārliecību, brīvību un prieku uzstāties.

Koncerts “Cello Brillante” tiek rīkots pateicoties Ventspils pilsētas domes atbalstam.

29. septembrī plkst. 19:00 Pārventas bibliotēkā izskanēs Ventspils Kamermūzikas dienu koncerts “Vivaldi & Pelēcis”

Ventspils Kamermūzikas dienu koncerts Pārventas bibliotēkā

29. septembrī plkst. 19:00 Pārventas bibliotēkā izskanēs Ventspils Kamermūzikas dienu koncerts “Vivaldi & Pelēcis”

Programma
Antonio Vivaldi “Gadalaiki” – pārlikums marimbai un stīgu kvartetam
1. Pavasaris
2. Vasara
3. Rudens
4. Ziema

Georgs Pelēcis “Plaukstošais jasmīns” – pārlikums vijolei, vibrofonam un stīgu kvartetam

Koncertā piedalās
Reinis Tomiņš – sitaminstrumenti

stīgu kvartets NŌNA
Līva Tomiņa – vijole
Dita Celitāne – vijole
Katrīna Anna Pelnēna – alts
Tomass Ančs – čells

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Par solistu
Reinis Tomiņš dzimis 2001. gada 20. februārī. Absolvējis Limbažu mūzikas skolas klavieru klasi un Alfrēda Kalniņa Cēsu Mūzikas skolas sitaminstrumentu klasi. Pašlaik Reiņa ikdiena aizrit Ventspils Mūzikas vidusskolā, kur viņš apgūst sitaminstrumentu spēli un džeza klavieres, ko papildina ar mācībām Ventspils valsts 1. ģimnāzijā.

Reinis Tomiņš ir vairāku Latvijas un starptautisko konkursu laureāts. Valsts konkursa Sitaminstrumentu spēlē 1. vietas ieguvējs. Aktīvi koncertē gan kā solists, gan dažādu orķestru sastāvos. Regulāri piedalās “Ineses Galantes talanti” koncertos un festivālā ,,Summertime”.
Atveidojis G. F. Hendeļa palīga Šmita lomu, kā arī rūpējies par muzikālo noformējumu Paula Barca izrādē “Iespējamā tikšanās” Dailes teātrī. Ar perkusiju solo piedalījies XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu svētku noslēguma koncertā “Zvaigžņu ceļā”.

Reinis Tomiņš par skaņdarbiem:
“Georga Pelēča brīnišķīgo un ēterisko skaņdarbu ”Plaukstošais jasmīns” koncertam izvēlējāmies jo, šis ir viens no skaistākajiem latviešu komponistu skaņdarbiem vijolei un vibrofonam. Tā kā māsa (Līva Tomiņa) ir vijolniece, es labprāt spēlēju vibrofonu un mēs vienmēr ļoti priecājamies spēlēt kopā, šis skaņdarbs mums ir īpaši mīļš.

Antonio Vivaldi vijoļkoncertu cikls “Gadalaiki”, kurš ir viens no zināmākajiem klasiskās mūzikas opusiem jau, protams, ir piedzīvojis daudz un dažādas interpretācijas, bet šajā koncertā mēs piedāvāsim savu versiju par to. Vivaldi mūzika ir enerģijas un aizrautības pilna un arī mēs paši tādi jūtamies. Turklāt, kā īsti latvieši, pēc pagājušās ziemas grimstam nostaļģijā par kārtīgiem četriem Latvijas gadalaikiem. Šis azartiskais, krāsām un noskaņām tik bagātais skaņdarbs, noteikti nav pelnījis gulēt nošu plauktā. Tā ir mūzika, kas jāspēlē”.

Par Ventspils Kamermūzikas dienām
Vairākus gadus Ventspilī ir notikušas Ventspils Kamermūzikas dienas, kuru laikā krāšņus koncertus spēlējuši talantīgie, ārpus Latvijas studējošie latviešu mūziķi; pieaicinātie mūzikas profesionāļi – somu vijolniece Minna Pensola, dāņu čellists Jakobs Kūlbergs un Parīzē strādājošā latviešu vijolniece Magdalēna Geka; Ventspils Mūzikas vidusskolas pedagogi un audzēkņi.

Šī koncertsērija demonstrē Ventspils un Ventspils Mūzikas vidusskolas radošo potenciālu, caur skolas izcilo pedagogu – profesionālu, koncertējošu mūziķu sniegumu. Šobrīd Ventspils Mūzikas vidusskolas pedagogu komandā ir: Lielās mūzikas balvas laureāte ērģelniece Kristīne Adamaite; lieliskais klavieru duets – Sana Villeruša un Francis Gaiļus; neskaitāmu starptautisko konkursu laureāts, Parīzē izglītību guvušais pianists Endijs Renemanis; lieliskais klarnetists Anrijs Pitens, talantīgie metālpūšaminstrumentālisti Rūdolfs Kulbergs un Jānis Pusplatais, jaunā profesionāle vijolniece Dita Celitāne un daudzi citi – saraksts ir garš, lai piedod nepiesauktie…

Šogad “Ventspils Kamermūzikas dienas” koncentrēsies uz pašmāju izcilībām lepojoties ar to, ko spējam paši un mūsu draugi – te Ventspilī, Ventspils Mūzikas vidusskolā.

Ventspils Kamermūzikas dienu koncerti tiek rīkoti pateicoties Ventspils pilsētas domes atbalstam – ieejas kartes var saņemt Pārventas bibliotēkā un koncertzāles “Latvija” biļešu kasē.

Ventspils Kamermūzikas dienas – Dienvidu mūzika

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Piedalās:
Agnese Egliņa (klavieres)
Guntars Freibergs (sitaminstrumenti)
 
 
Programma:
Mičio Kitazume (Michio Kitazume, 1948)Side by side Filips Jurels (Philippe Hurel, 1955)Tombeau 

Klods Debisī (Claude Debussy, 1862–1918)

Mēnessgaisma

 

Gaspars Kasado (Gaspar Cassadó, 1897–1966)

Svīta čellam

            Prelūdija – Fantāzija

            Sardana

            Intermeco un fināla deja

 

Alberto Hinastera (Alberto Ginastera, 1916–1983)

Argentīniešu dejas op. 2

 

Arvo Perts (Arvo Pärt‎, 1935)

Fratres

 

Džons Psatas (John Psathas, 1966)

Matres deja

Par mūziķiem:
Pianisti Agnesi Egliņu raksturo smalka skatuviskā izjūta, rotaļīga precizitāte, spēles spars un atraktivitāte. Par izcilu darbu ansamblī viņa ieguvusi Lielo mūzikas balvu 2010 un ir laureāte vairākos starptautiskos konkursos par pianistes – koncertmeistares sniegumu. Agnese Egliņa muzicējusi Dienvidāfrikas Republikā, Zambijā, Zimbabvē, ASV (Ņujorkā, Vašingtonā, Klīvlendā), Igaunijā, Krievijā, Šveicē, Gibraltārā, Itālijā, Vācijā, Austrijā, Albānijā, Norvēģijā, Somijā un citviet. Kā soliste uzstājusies ar Latvijas Nacionālo simfonisko orķestri un Liepājas Simfonisko orķestri, sadarbojusies ar kamerorķestri Sinfonietta Rīga, Latvijas Radio kori. Kopš 2011. gada Agnese Egliņa ir laikmetīgās mūzikas trio Art–i-Shock dalībniece. Viņa spēlējusi kopā ar pasaules līmeņa solistiem. Viņu vidū klarnetisti H. Halevi un N. Balderū, obojisti T. Indermīle un K. Šmits, flautists F. Bernolds. Ik gadu pianiste sniedz vairākas meistarklases Latvijā un ārpus tās. Agnese Egliņa dzimusi Liepājā, mūziķu ģimenē. Pirmo muzikālo izglītību ieguvusi Liepājā un Rīgā, ar izcilību absolvējusi Cīrihes mūzikas augstskolu.

 

Guntars Freibergs pēc sekmīgas uzstāšanās Maskavas starptautiskajā TV konkursā “Riekstkodis” mācījās Maskavas Centrālajā mūzikas skolā Marka Pekarska klasē. No 2007. līdz 2011. gadam studēja Strasbūras Mūzikas konservatorijā. 2014. gadā ieguvis maģistra grādu Lincas Antona Bruknera Universitātē. Mūziķis piedalījies meistarklasēs pie Keiko Abes, Momoko Kamijas, Bogdana Bacanu, Pētera Sadlo, kā arī papildinājis prasmes Zalcburgas Mozarteum vasaras akadēmijā un Villekrozes akadēmijā Francijā. Guntars Freibergs guvis panākumus daudzos starptautiskos konkursos Igaunijā, Lietuvā, Krievijā, Itālijā, Bulgārijā un Austrijā, kā augstākos no tiem var minēt 2012. gadā iegūto 2. vietu prestižajā Zalcburgas Marimbas konkursā un Grand-Prix sitaminstrumentu konkursā Fermo, Itālijā 2011. gadā. Kā solists uzstājies ar orķestriem Latvijā, Lietuvā, Krievijā, Vācija, Bulgārijā un Čehijā. 2011. gadā ticis nominēts Lielajai mūzikas balvai kategorijā par spožu debiju, bet 2018.gadā nominēts par izcilu darbu ansamblī.

Kamermūzikas dienas Ventspilī notiek jau vairākus gadus, piedāvājot klausītājiem gan ārpus Latvijas studējošo latviešu mūziķu, gan ārvalstu mūzikas profesionāļu, gan Ventspils Mūzikas vidusskolas pedagogu un audzēkņu koncertus. Kopš koncertzāles “Latvija” atklāšanas, Kamermūzikas dienas organizē Ventspils Mūzikas vidusskola sadarbībā ar SIA “Kurzemes filharmonija”.

KAMERMŪZIKAS DIENU TURPINĀJUMĀ OPERU ĀRIJAS UN DUETI

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9. septembrī plkst. 19.00 koncertzālē “Latvija” ar koncertprogrammu “Opera diviem” viesosies operas solisti Sonora Vaice (soprāns) un Rinalds Kandalincevs (baritons), kā arī pianists Endijs Renemanis.
Koncertā izskanēs Paminas un Papageno duets “Bei Männern, welche Liebe fühlen” no Volfganga Amadeja Mocarta operas “Burvju flauta”, kā arī Cerlīnas un Dona Žuana duets no operas “Dons Žuans”. Turpinājumā Adīnas un Dulkamaras duets no Gaetano Doniceti operas “Mīlas dzēriens”, Nedas un Silvio duets no Rudžēro Leonkavallo operas “Pajaci”, Violetas un Žermona skats no Džuzepes Verdi operas “Traviata”, kā arī citi slavenu operu ārijas un dueti.

Vairāku starptautisku konkursu laureāte Sonora Vaice absolvējusi Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas Ludmilas Braunas vokālo klasi. Dziedātājas repertuārā ir donna Anna un Cerlīna Mocarta operā „Dons Žuans”, Džilda Verdi operā „Rigoleto”, Rozīna Rosīni operā „Seviljas bārddzinis”, Lučija Doniceti operā „Lucia di Lammermoor”, Neda Leonkvallo operā „Pajaci” un daudzas citas lomas, kā arī soprāna partijas vokāli simfoniskajos darbos. Sonora Vaice koncertējusi Latvijas Nacionālajā operā, Štutgartes pilsētas teātrī, Drēzdenes Zempera operā, Klāgenfurtes valsts teātrī, Krievijas Lielajā akadēmiskajā teātrī Maskavā, Igaunijas Nacionālajā operā un citviet.

Rinalds Kandalincevs Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā ieguvis bakalaura grādu vokālajā mākslā, kā arī maģistra grādu Norvēģijas Mūzikas augstskolā. Dziedātāja repertuārs aptver baroka, klasicisma, romantisma, verisma un arī mūsdienu opermūziku un kamermūziku. Šobrīd strādā kā vokālais pedagogs PIKC Ventspils Mūzikas vidusskola. 2018./2019. gada sezonā debitējis uz Latvijas Nacionālās Operas un Baleta skatuves Dž.Pučīni operā “La Boheme”, dzied arī R.Leonkavallo operas “I Pagliacci” un I.Kalniņa operas “Spēlēju, dancoju” iestudējumos.

Endijs Renemanis klavierspēli apguvis Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā, Ecole Nationale de Musique un Schola CANTORUM (Parīze, Francija), kur ieguvis profesionālo doktora grādu klavierspēlē. Paralēli tam iegūti vairāki maģistra grādi mūzikā, tai skaitā, humanitāro zinātņu maģistra grāds mākslā. Renemanis ir daudzu starptautisko pianistu konkursu laureāts, uzstājies Pēterburgas filharmonija, Grācas koncertzāle u.c. Kā solists muzicējis kopā ar Liepājas Simfonisko orķestri, Kremerata Baltica, Latvijas Nacionālo Simfoniskais orķestris, LNO Simfoniskais orķestris u.c. Pašreiz strādā PIKC Ventspils Mūzikas vidusskolā.

Kamermūzikas dienas Ventspilī notiek jau vairākus gadus, piedāvājot klausītājiem gan ārpus Latvijas studējošo latviešu mūziķu, gan ārvalstu mūzikas profesionāļu, gan Ventspils Mūzikas vidusskolas pedagogu un audzēkņu koncertus. Kopš koncertzāles “Latvija” atklāšanas, Kamermūzikas dienas organizē Ventspils Mūzikas vidusskola sadarbībā ar SIA “Kurzemes filharmonija”

INFORMĀCIJA PAR ZINĪBU DIENAS SVINĪGĀ PASĀKUMA NORISI

INFORMĀCIJA PAR ZINĪBU DIENAS SVINĪGĀ PASĀKUMA NORISI
PIKC « VENTSPILS MŪZIKAS VIDUSSKOLA »
2020.GADA 01.SEPTEMBRĪ

• Visas Zinību dienas svētku pasākuma aktivitātes notiek laukā pie koncertzāle “Latvija” Lielajā laukumā 1;
• Ienākšana skolas vai koncertzāles telpās nenotiek;
• Audzēkņi, audzēkņu vecāki, pedagogi un darbinieki pulcējas pie koncertzāle “Latvija” atvērtās skatuves;
• 1.klases audzēkņi un 1.kursa audzēkņi pulcējas pie skolas ieejas (ārpusē);
• Pēc svētku svinīgā pasākuma MS audzēkņi tiks aicināti iepazīties ar jaunajiem stundu sarakstiem Lielajā laukumā 1 (ārpus skolas ēkas) pie nodaļu vadītājiem;
• MV audzēkņi savus stundu sarakstus saņems elektroniski.

Ja jūties slikti vai ir kādas augšējo elpceļu saslimšanas pazīmes, lūdzu, neapmeklē šo pasākumu, informē savu specialitātes pedagogu un tiksimies, kad būsi vesels!

Ar attiecīgo rīkojumu var iepazīties šeit

2. septembrī būs pirmais Ventspils Kamermūzikas dienu koncerts

Pirmais Ventspils Kamermūzikas dienu koncerts jau pavisam drīz. Biļetes var iegādāties šeit – https://www.bilesuparadize.lv/lv/event/83562vai arī koncertzāles "Latvija" kasē.

Posted by Ventspils Mūzikas vidusskola on Piektdiena, 2020. gada 28. augusts

 

Par zinību dienu

Ikviens interesents 1. septembrī aicināts kopīgi atzīmēt Zinību dienu pie koncertzāles “Latvija”. Plkst. 13.00…

Posted by Ventspils Mūzikas vidusskola on Piektdiena, 2020. gada 28. augusts