JAUNUMI

Jaunās skolas atklāšanas koncerts – Ventspils Bigbends / solisti VMV audzēkņi un absolventi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sveiki, draugi!

Pavisam drīz notiks PIKC “Ventspils Mūzikas vidusskola” un Ventspils koncertzāles “Latvija” svinīgā atklāšana.
Durvis apmeklētājiem vērsim 26. jūlijā plkst. 19.00, aicinot jūs visus uz vērienīgiem atklāšanas koncertiem – https://www.facebook.com/events/1110185532507787/ 

https://www.facebook.com/events/1303486429789200/

Pēdējais atklāšanas koncerts būs ļoti īpašs un norisināsies 28.jūlijā, plkst. 19:00, mazajā zālē, kas veidota pēc tā sauktā “black box” principa un šajā īpašajā gadījumā tiks transformēta par brīvdabas skatuvi.

Koncertā dzirdēsiet mūsu PIKC “Ventspils Mūzikas vidusskola” lepnumu un prieku – Ventspils Bigbendu, kura vadītājs ir saksofonists un skolas pedagogs – Renārs Lācis. Ventspils Bigbends saksofonista Renāra Lāča vadībā darbojas kopš 2010. gada. Bigbends gadu laikā ir ļoti paplašinājies gan spēlētāju skaita, gan spēlēšanas un improvizēt prasmes ziņā, tā sastāvu veido Ventspils Mūzikas vidusskolas pasniedzēji un audzēkņi. Bigbenda darbība saistīta ar T/n ”Jūras Vārti” un PIKC “Ventspils Mūzikas vidusskola”.
Koncerta solisti būs PIKC “Ventspils Mūzikas vidusskola” absolventi un esošie audzēkņi. Koncertā dzirdēsiet populārus ārzemju un latviešu komponistu skaņdarbus.

Baudīsim šos skaistos svētkus kopā!
Tiekamies Ventspilī!

IEEJA BEZ MAKSAS

Publicēts: 14.07.2019.

IETEIKT: