STĀSTI

Igauņi sajūsmā par jaunceļamo Ventspils Mūzikas vidusskolas ēku

01.un 02. martā Ventspilī viesojās Tartu Heini Elleri mūzikas vidusskolas studentu un mācību spēku delegācija. Vizītes mērķis bija iepazīties ar Ventspils Mūzikas vidusskolas mūzikas tehnoloģiju izglītības programmu kā arī ņemt dalību ritma mūzikas ansambļu konkursā “Competition Ventspils Groove” kuru 02. martā rīkoja Ventspils Mūzikas vidusskola.

DSC_2237-ANIMATION 2

Notika metodiskās apspriedes, Ventspils Bigbenda speciāli igauņiem rīkots koncerts, ansambļi demonstrēja sasniegto atskaņojot oriģinālkompozīcijas un izvēles skaņdarbus.

 

Taču lielākais pārsteigums viesiem bija ekskursija uz Ventspils Mūzikas vidusskolas jaunbūvi. Arī Tartu skola ir skaisti renovēta un paplašināta ar ļoti jauku koncertzāli un ierakstu studiju – ventspilnieki par to varēja priecāties tad, kad bija mūsu kārta viesoties. Tomēr tas vēriens, apjoms, idejas un ambīcijas ar kādām ceļ mūsu jauno skolu igauņiem šķita grandiozs. Tartu skolas ritma mūzikas nodaļas vadītājs Tony Tuhat pastaigu pa jaunceltni raksturoja lakoniski: “tur būs lielā zāle, mazā zāle un īstas ērģeles…” – vairāk komentāru nevajadzēja.

Publicēts: 05.03.2018.

IETEIKT: