JAUNUMI

Giunter Percussion un Perpetuum Ritmico 2. decembrī uzstāsies Jūras Vārtos, Ventspilī

Decembra mēnesis sāksies ar ritma eksploziju teātra nama Jūras Varti Jaunajā zālē, kur uzstāsies Eiropā zināmais lietuviešu sitaminstrumentu trio Giunter Percussion un pašmāju perkusiju mūzikas flagmaņi Perpetuum Ritmico.Giunter percussion

Ansambļa Giunter Percussion līderis un mākslinieciskais vadītājs ir slavenais lietuviešu perkusionists Pavel Giunter, kurš ir uzstājies ar tādiem pasaulē slaveniem solistiem kā Marta Argeriča, Ņebojša Jovans Živkovičs un citiem. Ansamblis Giunter Percussion ir koncertējis lielākajā daļā Eiropas valstu un aktīvi koncertē arī Lietuvā. Ansambļa raksturojoša ir mutuļojoša enerģija un harizmātisks skatuviskais tēls.

 

 

 

22-08-2017 PR Gribuvasaru-lv (19)

Perpetuum Ritmico ir jau Latvijā labi pazīstams perkusionistu kvartets, kurš 2017. gadā arī ticis nominēts Latvijas Lielajai Mūzikas balvai kategorijā Gada koncerts. Ansamblis ir uzstājies gandrīz visās Latvijas vadošajās koncertzālēs un muzicējis ar Latvijas vadošajiem orķestriem. Katrs ansambļa dalībnieks ir pazīstams arī ar savu individuālo mūziķa karjeru gan kā solists, gan arī dažādu citu kamermūzikas ansambļu sastāvos, kas ansambli Perpetuum Ritmico padara par īsti spēcīgu profesionālo kolektīvu.

Koncerts noritēs divās daļās, pirmajā uzstāsies Giunter Percussion atskaņojot skaņdarbus, ko lielā mērā var uzskatīt par sitaminstrumentu zelta repertuāru. Koncerta otrajā daļā uzstāsies Perpetuum Ritmico ar savu orģinālmūziku. Koncerta sākums plkst. 18.00 ieeja – bez maksas.

Koncertu atbalsta Valsts Kultūrkapitāla fonds

Publicēts: 26.11.2018.

IETEIKT: