JAUNUMI

Ceturtdien, 13.novembrī 19:00 Pārventas bibliotēkā projekts “a r m a u d”

Ceturtdien, 13.novembrī 19:00 Pārventas bibliotēkā Ventspils Mūzikas vidusskolas absolventa Kaspara Vizuļa un itāļu dziedātājas Paolas Fekarotas projekts a r m a u d .

Koncertu rīko Ventspils Mūzikas vidusskola, finansiāli atbalsta Ventspils Dome, norises vietu laipni piedāvā Pārventas Bibliotēka

 

a r m a u d

Spilgtu un emocionāli aizkustinošu vīziju rosinošs projekts, kurā tiek atspoguļots

Paulas Fekarotas (Paola Fecarotta) muzikāli radošais redzējums.

a r m a u d – ēteriskais kareivis. Šarmants balanss starp trauslu balsi un piezemētu

attieksmi, no šķietami skumjas, mazas meitenes līdz sievietei, kas beidzot saņēmusi drosmi būt skarba.

 

“Ezers. Laiva uz gludas ūdens virsmas. Iekšā laivā maza auguma būtne melnā ietērpā. Viņa airē un airē, viņai līdzi vērtīga krava tiem, kas vēlas to saņemt. Gludais ezers pārtop strautos, upes dzelmē un straumē, tiecas uz jūru viņu izaicina okeāna ūdeņu debeskrāpji. Viņa airē un airē. -”

 

Paula Fekarota (Paola Fecarotta) ir trompetiste, dziedātāja un ģitāriste. Dzīvo  mūzikā jau kopš agras bērnības. Mācījusies Romas Svētā Luisa Mūzikas Skolā un  2009. gadā iestājusies Amsterdamas Konservatorijas džeza trompetes nodaļā.  2013. gada nogalē Paula uzsāk darbu pie sava ģitāras un vokāla projekta ar  nosaukumu “a r m a u d” – sensitīva skaņu pasaule, kas tiek rūpīgi pulēta caur dažādām muzikālām un elektroniskām vibrācijām. Ar šo projektu viņa jau uzstājusies klubos un festivālos daudzviet Eiropā, kā piemēram, Nīderlandē, Beļģijā, Francijā, Vācijā un Itālijā. Paulas pirmo EP albumu “Covert Love” plānots izdot 2014. gada nogalē ar itāļu ierakstu kompānijas “Lady Sometimes Records” atbalstu. “a r m a u d” ir ceļojums Paulas iekšējā pasaulē. Viņa izčukst vārdus, skaņas un emocijas, kas rada īpašu saikni ar tiem, kas klausās. Mākslinieces mūzika atklāj personisku stāstu, kas atraisa dzīves sāpju un baudu saišķi. Ikreiz, kad Paula dzied, viņa kļūst par kāda stāsta daļu – kāda, no pašas pieredzes – un klausītājs tiek ielūgts pievienoties un sekot katram solim, un ļaut savai sirdij un sajūtām dejot līdzi.

 

Koncertos Latvijā Paulai pievienosies latviešu ģitārists Kaspars Vizulis, ar  kuru aizvadīti lielākā daļa no koncertiem Nīderlandē un Beļģijā.

 

Vairāk informācijas:

http://armaud.weebly.com/

https://www.facebook.com/armaudband

https://soundcloud.com/armaud

http://www.ladysometimesrecords.com/

Publicēts: 11.11.2014.

IETEIKT: